Modyfikator Plus testy i opinie

Skoda Fabia 1,4 MPI – 2007 r. – 53 tys. km

- testowana była w renomowanej firmie V-Tech w Krakowie. Na hamowni firmy V-Tech mierzono moc i moment obrotowy przed i po zastosowaniu Modyfikatora Plus.
Po pierwszym pomiarze na hamowni, wlano Modyfikator Plus, po czym przeprowadzono test. Następnie po przejechaniu 1000 km testowano samochód po raz drugi. Wyniki badania wykazały zwiększenie mocy silnika i momentu obrotowego oraz zmniejszenie emisji szkodliwych gazów z silnika. Zauważono również, że silnik pracuje znacznie ciszej. Zobacz: video z testów i wykresy.

Wykresy Video z testovania

Daewoo Nubira 1,6 – 2003 r. – 98 tys. km

- testowany także w renomowanej firmie V-Tech w Krakowie. Na hamowni tej firmy mierzono siłę i moment obrotowy przed i po zastosowaniu Modyfikatora Plus.
Po pierwszym pomiarze na hamowni, wlano Modyfikator Plus, po czym przeprowadzono test. Następnie po przejechaniu 1000 km testowano samochód po raz drugi. Wyniki badania wykazały zwiększenie mocy silnika i momentu obrotowego oraz zmniejszenie emisji szkodliwych gazów z silnika. Zauważono również, poprawioną kulturę pracy silnika. Zobacz: video z testów i wykresy.

Wykresy

Jeep Nissan Patrol 2,9 Diesel – 1988 r.

- testowany był w renomowanej firmie V-Tech w Krakowie. W tym samochodzie zmierzono kompresję przed i po wlaniu Modyfikatora Plus. Test wykazał powiększenie kompresji we wszystkich sześciu cylindrach silnika. Zobacz: video z testów i wykresy.

Wykresy

Skoda Octavia 1,9 TDI-2002 r.

Testy w emisji Gadżet w TVN Turbo (02.12.2008)
Ekipa TVN Turbo sama testowała swój samochód służbowy – Skodę Octavię 1,9 TDI

Video z testovania

SPRZEDAŻ: SIEĆ SKLEPÓW
 
 

Modyfikator Plus do nabycia u autoryzowanych dealerów:

 
©2009 GRIFON Sp. z o.o.    WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE